Langai Langai Langai Langai

Langai

IV 68 ALU

IV 68 ALU

Stačiakampis Pusiau apvalus Apvalus

Aliuminis langams suteikia mažiausią priežiūrą ir pagerina gaminio gyvavimo trukmę. Aliuminiu kaustytas langas iš vidaus nepraranda savo grožio, o išorė apsaugoma nuo žalingo aplinkos poveikio.

Mediniai langai langai yra skirti tik išskirtiniams namams, kuriuose svarbu sukurti jaukią atmosferą, taupyti energiją ir užtikrinti saugumą. Ekologiški ir ilgaamžiai mediniai langai yra vieni populiariausių Lietuvoje ir Europoje. Džiaugiamės galėdami pagaminti ir pasiūlyti būtent tokius langus, kuriuos puikiai įvertina mūsų klientai Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Pristatome IV 68 medinį langą. Šis langas – 68 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies su vienkameriniu 32mm stiklo paketu, dažoma pasirinkat jūsų spalva.

Susisiekite su mumis ir užklauskite kainų bei papildomos informacijos.

Kodėl verta rinktis Raibės langus:

 • Mediniai langai yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų naudojant modernias  medienos apdirbimo ir langų gaminimo linijas ir technologijas.
 • Raibės langai yra ekologiški, nes pagaminti iš natūralių medžiagų, siekiant kiek įmanoma sumažinti gamybos procesų poveikį aplinkai.
 • Gaminame langus atsižvelgdami į užsakovų ir architektų pageidavimus. Gamybos procesas yra labai lankstus, dėl to galime laisvai rinktis medienos rūšis, varstymo tipus, apkaustus, stiklą. Lankstumas – mūsų pagrindinis privalumas.
 • Gamybą vystome nuo 1994 metų, tad turime beveik 20 metų patirtį. Dirbame stabiliai, o tai leidžia mūsų langams suteikti ilgalaikes garantijas.
 • Montuojame langus. Tik teisingai sumontuoti langai pasižymi visomis savybėmis, kurias garantuoja gamintojai. Dėl to montavimo procesui yra skiriamas išskirtinis dėmesys.
 • Nuolatos tikriname savo gaminių kokybę, todėl klientai gauna tik aukščiausios kokybės gaminius.
 • Mediena
 • Dažymas
 • Varstymo tipai
 • Gaminių formos
 • Stiklinimas

Mediniai langai gali būti gaminami iš skirtingų rūšių medienos:

Ąžuoliniai mediniai langai – vieni iš populiariausių, nes yra tvirti ir masyvūs, taip pat ilgaamžiški ir stilingi. Įpatingą populiarumą įgijo rytų rinkoje.

Pušiniai mediniai langai – klasikiniai langai, gaminami nuo senu senovės dėl išskirtinių pušies savybių.

Maumedžio mediniai langai – itin atsparūs išoriniam poveikiui.

Raudonmedžio( Meranti, Sipo, Sapeli)    mediniai langai – itin prabangūs ir išskirtiniai mediniai langai, pabrėžiantys ne tik kokybę, bet ir prabangą.

Langas kliento pageidavimu gali būti dažomas, lakuojamas. Pagal interjero ir eksterjero sumanymą klientai pasirenka lango medienos spalvą, o mūsų gamykloje langas yra nudažomas arba nulakuojamas.

 • Lango rėmai lakuojami  iš abiejų pusių;
 • Viena rėmo pusė yra lakuojama, kita – nudažoma;
 • Rėmas tik dažomas iš abiejų pusių;
 • Lango rėmo pusės dažomos skirtingomis spalvomis.

Spalvas pasirenka klientas iš RAL paletės.

Dažymas yra esminė medinių langų apsaugos priemonė, jei nėra pasirenkamas kaustymas. Naudojame tik specialius vokiečių firmos REMMERS BAUCHEMIE GmbH dažus ir lakus, kurie yra itin ilgaamžiški ir apsaugo langą nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės, vandens, šalčio, karščio ir mechaninio poveikio. Taip pat turi įtakos ir garso izoliacijai. Taip jų ilgaamžiškumas tik didėja, todėl į dažymo ir lakavimo procesą žiūrime ypač atsakingai.

Langų gamyboje naudojame Gretsch-Unitas (Vokietija) naujos kartos UNI- JET apkaustus, kurie užtikrina  lango saugumą, taip pat išskirtinį vyrių dizainą. Ypatingas apkaustų paviršiaus padengimas efektyviai ir patikimai saugo juos nuo korozijos.

Mediniai langai gali būti varstomi keliais būdais pagal lango tipą ir poreikius. Vienuose namuose langus galima varstyti tik į vidų, kitur reikalingi ir kiti varstymo būdai:

Atidaromas langas. Gali būti atidaromas į vidų (Europietiškas langas)

Atverčiamas. Langas atverčiamas viršutine dalimi.

Atidaromas- atverčiamas. Tiek atidaromas, tiek atverčiamas langas. Tokio tipo langai yra populiariausi Lietuvoje. Kiekviename lange galima ir trečia pozicija – mikroventiliacija (kai langas iki galo neuždaromas, o paliekamas nedidelis tarpas tarp plokštumos ir rėmo).

Stumdomas vienoje plokštumoje. Viena lango dalis yra pastumiama kitos dalies link.

Stumdomas dvejuose plokštumose. Abi lango plokštumos gali būti stumdomos viena link kitos.

Sulankstomas. Specialiais vyriais sutvirtintos lango plokštumos gali būti sulankstomos į vidų arba į išorę.

Mediniai langai yra dažniausiai įsivaizduojami stačiakampio formos, tačiau šia klasikine langų forma neapsiribojame. Suprantame, kad tam tikri išskirtiniai architektūriniai projektai reikalauja išskirtinių langų ne tik savo kokybe, bet ir forma. Dėl to galime pasiūlyti kelių formų langus:

Stačiakampius klasikinius langus.

Arkinius langus, kai lango viršus yra apvalus, o apačia horizontali.

Apvalius langus, kai langas yra apskritimo ar ovalo formos.

Trikampius langus, kai lango rėmas yra trikampio formos (dažniausiai naudojamas ant stogo esančioms erdvėms)

Nestandartinių formų langus, kai langai yra nesimetriški.

Mūsų turimos gamybos linijos leidžia sukurti pačių įvairiausių formų langus pagal kliento pageidavimą.

Esminis lango elementas – stiklo paketas, kuris užtikrina lango fizines savybes. Pagal profilį galimi vienkameriniai ir dvikameriniai   stiklo paketai. Standartiškai stiklo paketai yra gaminami su aliuminio rėmeliu, tačiau norint gauti stiklo paketa su geresnėmis šiluminėm savybėm , siūlome plastikinius rėmelius TGI, Termex  arba Swispeiser. Tiek lango rėmo, tiek paties stiklo energetinis efektyvumas matuojamas šilumos perdavimo koeficientu U. Kuo mažesnis U koeficientas, tuo geriau šilumą izoliuoja Jūsų langas. Stiklo paketo U koeficientas gali būti nuo 1,4 W/m2K iki 0,5 W/m2K.

Raibės languose montuojami stiklo paketai pagal kliento pageidavimą. Galimos kelios rūšys:

 • Šilumą izoliuojantys stiklo paketai – naudojami šilumą atspindintys stiklai, o tarp stiklų pripildomos argono dujos, kurios sulaiko šilumą.
 • Saulės kontrolės stiklo paketai – specialia plėvele padengti stiklai, kurie į pataplos vidų praleidžia mažiau UV spindulių, kurie yra kenksmingi baldams, sienoms ir žmonėms.
 • Garsą izoliuojantys stiklo paketai – specialia garso izoliuojančia plėvele padengti stiklai sumažina iš išorės patenkantį garsą. Tai itin aktualu triukšmingose vietose stovintiems pastatams šalia gamyklų, oro uostų, judrių gatvių ir t.t.
 • Padidinto saugumo stiklo paketai – specialūs stiklo paketai, kurie yra specialiomis technologijomis grūdinti, laminuoti, taip pat atsparūs tiesioginiai ugniai, neperšaunami. Jie naudojami tam tikruose pramonės objektuose arba pastatuose, kurie reikalauja papildomo saugumo, pavyzdžiui saugomų asmenų rezidencijose, bankuose, valstybinėse institucijose.
  • Laminuotas stiklas yra padengtas specialia plėvele, kuri neleidžia išbyrėti stiklo šukėms, jei šis yra sudaužomas. Naudojant kelias PVB plėveles galima užkirsti kelią įsilaužimams.
  • Grūdintas stiklas yra termiškai apdorotas tvirtas stiklas (duždamas subyra į itin smulkias daleles).
  • Neperšaunamas stiklas yra specialus stiklas skirtas sulaikyti kulkas, sprogmenų skeveldras ir apsaugantis nuo mechaninio poveikio.

Stiklas gali būti ir dekoratyvinis:

 • raštuotas;
 • matinis;
 • bronzinis;
 • tonuotas.

Stiklo paketai pasirenkami užsakymo metu pagal kliento pageidavimus.